PuszysteKoty

Miot E

28 października 2007 roku urodziły się kocięta norweskie leśne.
Mama:
BACALIA
Radima*PL
NFO f 09 23
Tata:
IC BAAK
Kotyani*PL
NFO ds 09
EDEN n 03 23

Został w Olsztynie. Długo marudził i wybrzydzał , nie chciał się wyprowadzić. W końcu wybrał Kingę i małą Zosię . Pomału roznosi im mieszkanie , wprowadzając swoje porządki.  Ale dziewczyny z tego powodu wcale nie narzekają :))

ESSEN g 03

Zamieszkała w Warszawie.  Pojechała do Magdy i norweskiego kumpla Castora. Mała księżniczka z wielkim ADHD też w nowym domku rządzi. 

ETNA e 23

Zamieszkała w Warszawie z Kasią , Mariuszem i Konradem. Uleczyła trzy serduszka cierpiące po stracie ukochanej koteczki. Mały żywioł . Już wkrótce dołączy do niej kolejna koteczka Filadelfia.

Odeszła za tęczowy most – 12.10.2019

Miot D

28 maja 2007 roku urodziły się kocięta norweskie leśne.
Mama:
CH ALABAMA
Puszyste Koty*PL
NFO f 23
Tata:
GIC CADOGAN
Milanor*PL
NFO n 22
Sukces miotu D:
na wystawach w Bydgoszczy 16.09.2007 i Elblągu
30.09.2007 wygraliśmy BEST IN SHOW LITTER
DAKOTA n 22

Najmniejsza z miotu .Uznała , że cyc mamy jest najlepszy na świecie i za nic nie chciała jeść niczego innego .Teraz niestety nadrabia zaległości i jej apetytem można obdzielić kilka kociąt. Zamieszkała w Gdyni z Niną i jej córkami.  I podobno wciąż okupuje lodówkę i miski  z jedzeniem.

DALLAS n 24

Brzydki Kaczorek – takiego kociaka jeszcze nie miałam. Drobny , krótkowłosy , dokarmiany od drugiej doby.Zupełnie inny  niż rodzeństwo.  I zrobił mi ogromną niespodziankę pięknie wyrósł, pojwiło się puszyste futerko i stał się ogromnym pieszczochem.
Został w Olsztynie z Bożeną i jej synami.

Odszedł za tęczowy most  – 24.09.2018

DENVER a 23

Największy  pieszczoch i przytulanka . I pierwszy w hodowli niebieski kot. Zapamiętam na zawsze jego mruczanda.
Zamieszkał w Biłgoraju z Pauliną , Agnieszką  i Mariuszem. W nowym domu zastał nową przyjaciółkę – Cornelię kotkę norweską.  I  świetnie się dogadali.

Odszedł za tęczowy most – 11.06.2021

IC DAKAR d 24

Mój Rudzielec był kociakiem niezwykle ostrożnym i delikatnym. Bardzo spokojnym , a te jego oczy i spojrzenie –  jak kota ze Shreka.  Tym  wzrokiem mógł wyprosić wszystko. Kocurek o pięknej budowie i świetnym futerku – dlatego trafił do hodowli.
Zamieszkał z Anią i jej rodziną w hodowli Kotyani*PL w Pszczółkach.  Rozpoczął już całkiem ładnie karierę wystawową.

odszedł za tęczowy most  –  30.06.2013

9 x NOM BIS, 3 x BIS, 6 x BIV, 1 x BOB 1
DUNDEE n 22

Dandylek dołączył  do swojego kolegi z miotu C – Colorado i został w Olsztynie. Ponieważ efekty  felinoterapi małego Andrzejka są wspaniałe , rodzice postanowili włączyć drugiego kota. Chłopiec ma
 zespół Downa i z  Elisiem zrobił ogromne postępy . Danduś to kocurek niezwykle  rozmruczany , ale  troszkę bardziej niezależny niż Eliś. Czekamy na efekty ….

odszedł za tęczowy most  – 14.01.2017

Miot C

09 marca 2007 roku urodziły się kocięta norweskie leśne.
Mama:
CH ALASKA
Puszyste Koty*PL
NFO w 64
Tata:
GIC SANTANA
AV BLOOMDAL
NFO n 09
COLORADO w 62

Wyjątkowy kociak , długo nie mogłam sie z nim rozstać.  Miał zostac z nami jako  kastrat , ale życie napisało inny scenariusz. Eliś miał do spełnienia misję o czym nie wiedziałam.
Został w Olsztynie. Zamieszkał z chorym Andrzejkiem i jego rodzicami.  Na razie swym małym kocim serduszkiem pokochał mamę Małgosię.  Myślę jednak ,że z czasem całą swą miłość przeleje na chłopca.

Badanie słuchu matodą BAER – słyszy obustronnie prawidlowo.

CH CHICAGO w 62

losy kocurka nieznane ….

Badanie słuchu matodą BAER – słyszy obustronnie prawidłowo .

CASABLANKA f 09

Nasza mała iskierka zamieszkała  w Danii, wraz z Edytą i Stanleyem. Niezwykle żywa , wszędzie jej było pełno. Zawsze jako pierwsza zaczynała wszystkie szaleńcze gonitwy z rodzeństwem. Wiem , że odwiedza Polskę , choć podróży nie znosi.

CH CAROLINA n 03 23

Od początku chciałam , żeby  została kotką hodowlaną. Nie miała jednak szczęścia do nowych opiekunów ,więc ……została z nami.
Mam nadzieję ,że to dobra decyzja i Gruba dostarczy mi  wielu emocji na wystawach.
Niestety  przeraża mnie jej  ogromny   apetyt .  I znowu życie napisało inny scenariusz . Koteczka zamieszkała z Kamilą  i Arturem w Warszawie . Ma do zabawy 2 NFO Lani i Kingstona. Bardzo szybko ich wszystkich pokochała.
GSD  typ IV :  n/n

CEJLON n 03

Bardzo piękny i spokojny chłopak. Fajna  „przylepka”. Bardzo lubił głaskanie i wszędzie mi towarzyszył. Kiedy poznał nową rodzinę od razu ją zaakceptował.
Zamieszkał w Olsztynie z Moniką i jej rodziną.

pl_PLPolish